в подарок обіцяли і фільтр, чи можливо я не зрозумів правильно?
Валерій Т.
Отлично
Рекомендую!
Вячеслав С.
Отлично
Замовляю не в перший раз! Все чітко в срок і дуже радує безкоштовна доставкв!
Андрей
Отлично
Андрій М.
Отлично
Микола Д.
Отлично
Все класно. але враховуючи що я хазяїн сто (про це я сказав менеджеру) можна було провести додатково розмову по співпраці.
Виталий М.
Отлично
Как-то попал в этот магазин, и вот уже третий раз покупаю у ребят. Масло оригинальное, всё отлично, спасибо им. Жаль только, что нет в наличии литрушек, приходится докупать, а так меня всё устраивает, рекомендую!
Валерий З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна С.
Хорошо
Разом з товаром йшов подарунок, але мені його не поклали. І заплатила я трохи більше, ніж порахував консультант.
в подарок обіцяли і фільтр, чи можливо я не зрозумів правильно?
Рекомендую!
Замовляю не в перший раз! Все чітко в срок і дуже радує безкоштовна доставкв!
Все класно. але враховуючи що я хазяїн сто (про це я сказав менеджеру) можна було провести додатково розмову по співпраці.
Как-то попал в этот магазин, и вот уже третий раз покупаю у ребят. Масло оригинальное, всё отлично, спасибо им. Жаль только, что нет в наличии литрушек, приходится докупать, а так меня всё устраивает, рекомендую!
Разом з товаром йшов подарунок, але мені його не поклали. І заплатила я трохи більше, ніж порахував консультант.