До магазину особливих претензій немає, за виключенням пакування посилки (робіть наліпки "Верх", "Крихке" або інші, які б вказували на обережне транспортування. Замовлялося 3 каністри масла по 4 л. Через відсутність обережного транспортування та перевантаження одна з каністр лопнула, в результаті чого частина масла витікла. Це сталось напевно з вини транспортної кампанії "Нова пошта".
До магазину особливих претензій немає, за виключенням пакування посилки (робіть наліпки "Верх", "Крихке" або інші, які б вказували на обережне транспортування. Замовлялося 3 каністри масла по 4 л. Через відсутність обережного транспортування та перевантаження одна з каністр лопнула, в результаті чого частина масла витікла. Це сталось напевно з вини транспортної кампанії "Нова пошта".